Producenci

Pronefra 180ml

Dostępność: brak towaru
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Virbac
Kod produktu: 28CE-43629

Opis

Zastosowanie: Mieszanka paszowa uzupełniająca, zawiesina doustna, wspomagająca w przypadku przewlekłej niewydolności nerek.

Działanie: PRONEFRA jest zalecana dla kotów i psów w celu wspomagania funkcji nerek w przypadku ich przewlekłej niewydolności PRONEFRA jest bardzo smaczna, oparta na skojarzonym działaniu 5 składników: Węglan wapnia i węglan magnezu obniżają dostępność fosforu z diety poprzez jego wiązanie w jelitach. Chitozan wiąże toksyny mocznicowe w jelitach. Polisacharydy z rośliny Astragalus przyczyniają się do utrzymania prawidłowej budowy nerek. Oligopeptydy otrzymywane z ryb morskich przyczyniają się do utrzymania właściwego ciśnienia krwi.

Dawkowanie: Wstrząsnąć przed użyciem. Na dnie opakowania może pojawić się nieznaczny osad. Podawać 2 razy dziennie (zalecane podanie razem z jedzeniem) , przy użyciu strzykawki dozującej (koty: 1 ml / 4 kg 2 razy dziennie; psy 1 ml/5 kg 2 razy dziennie), początkowo przez okres do 6 miesięcy. Pronefra jest bardzo smaczna, co ułatwia jej podanie zwierzęciu. Może być mieszana z karmą lub podawana bezpośrednio zwierzęciu przy użyciu dołączonej strzykawki dozującej. Nie przekraczać zalecanej dawki. Zwierzę powinno mieć zapewniony stały dostęp do wody. Pronefra może nie być dobrze tolerowana przez niektóre zwierzęta w starszym wieku lub będące w trakcie leczenia z powodu osobniczej nadwrażliwości pokarmowej. W przypadku zarzucania treści pokarmowej zaleca się ostrożne obniżenie zalecanej dawki produktu przez okres kilku dni; w przypadku utrzymywania się tej reakcji zaleca się konsultację z lekarzem weterynarii

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl